Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2015.01.23 Akademicki karnawałowy bal przebierańców w stylu lat 90-tych

2015.01.23 Akademicki karnawałowy bal przebierańców w stylu lat 90-tych

W piątek 23 stycznia o godz. 20:00 rozpoczęliśmy kolejną w tym roku akademickim imprezę. Choć początkowo brakowało odwagi to z czasem parkiet zapełniał się po brzegi.

Dołączyli do nas również studenci z Sieradza i Koła. Po oficjalnym przywitaniu gości rozpoczęła się zabawa i tradycyjne już konkursy. Pierwszy w piciu piwa wygrali studenci pierwszego roku administracji z Sieradza. Pokonali m.in. trzeci rok zarządzania i administracji

2015.01.23 Akademicki karnawałowy bal przebierańców w stylu lat 90-tych


Ok. godz. 22 losowaliśmy nagrody przekazane z firm współpracujących. Wśród nich gadżety z Restauracji Secesja, koszulki tematyczne z Punktu Ksero przy ul. Królewskiej a także wejściówki na dowolnie wybrany seans filmowy w Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli. Zabawa trwała w najlepsze prawie do białego rana.

Kolejna impreza tradycyjnie już w czerwcu, tuż przed Bożym Ciałem. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, będziemy wspólnie biesiadować przy grillu.


2015.01.23 Akademicki karnawałowy bal przebierańców w stylu lat 90-tych

media napisały: www.laskonline.pl, www.extrazdunska.pl, wokolnas.net

galeria zdjęć

zobacz jak bawiliśmy się w 2014

zobacz jak było podczas Biesiadowania 2014


ES


2015.01.20 Byle do piątku...

Kochani, My już jesteśmy gotowi!! Nagrody naszykowane, humory dopisują, odliczamy dni do piątku :)

Kolejna impreza studencka przed Nami. Liczymy na to, że po raz kolejny będzie świetna zabawa. Nagrody ufundowali: koszulki -Punkt Ksero przy ul. Królewskiej, gadżety reklamowe -Restauracja Secesja Zduńska, dwie podwójne wejściówki na dowolnie wybrany seans w lutym od Kina Ratusz Zduńska Wola.


ES


2015.01.23 Akademicki karnawałowy bal przebierańców w stylu lat 90-tych

2015.01.13 Imprezowo!!

Jesteście tam?? Przypominamy, że w piątek 23 stycznia jest impreza. Liczymy na to, że znajdzie się kilku śmiałków, którzy przyjdą przebrani.

Mamy już przygotowane nagrody i zaczynamy odliczanie.... Teleportacja do lat 90-tych o godz. 20:00 w Pubie Variete.


ES

2015.01.07 Przypomnienie

Mamy karnawał więc czas na zabawę. Impreza już za dwa i pół tygodnia. W dziekanacie można kupić bilety. Jak zwykle podczas wieczoru będą konkursy i nagrody. Zachęcamy więc do przyjścia.


ES

2015.01.06 Imprezka ;-)

Kochani informujemy, że kolejna impreza już w styczniu. Tym razem chcemy wspólnie z Wami przenieść się do lat 90-tych.

Lata te przede wszystkim miały swój niepodważalny urok i czasem brakuje nam pewnych rzeczy, z którymi wówczas na co dzień się stykaliśmy.

Zanim Internet zagościł w każdym domu, modne stało się spędzanie czasu w kafejkach internetowych gdzie większość „postępowej” młodzieży okupowała czaty internetowe.

Dresy, które noszone są do dziś przeszły sporą ewolucję. Kiedyś dostępne były wyłącznie ortalionowe, kolorowe i nie przepuszczające powietrza kombinezony. Dziś wygląda to trochę inaczej ;-)

Jak grzyby po deszczu pojawiały się wypożyczalnie kaset video, zarówno takie stacjonarne jak i te mobilne. Chcielibyśmy choć na chwilę cofnąć się w te lata stąd pomysł balu z motywem przewodnim lat 90-tych. Czekamy na chętnych, którzy w tym dniu przyjdą przebrani.

Dla odważnych przygotujemy nagrody. Odwiedzajcie naszą stronę i FB systematycznie.


zobacz jak było w roku 2014


ES


2015.01.23 Akademicki karnawałowy bal przebierańców w stylu lat 90-tych

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!