Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2015.01.15 Porozumienie w Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli!!

2015.01.15 Porozumienie w Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli!!

Drodzy studenci, studentki na mocy porozumienia podpisanego ze Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz mamy dla Was przygotowane zniżki. Wszyscy studenci bez względu na wiek będą mieli możliwość zakupienia biletu ulgowego.

Dodatkowo do miesiąca przed wydarzeniami organizowanymi w Ratuszu (spektakle, koncerty czy np. spotkania z kabaretem), będzie można w dziekanacie zamówić bilety w atrakcyjnym miejscu.

A w tej zakładce na bieżąco będziemy Was informować co w danym miesiącu warto zobaczyć.

Już teraz polecamy spektakl Di, Viv i Rose, który w Ratuszu już 19 lutego. Do końca stycznia można zamówić bilet w dziekanacie w cenie 80 zł.

Zapraszamy również na stronę www.kinoratusz.com

ES

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!