Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2016.01.26 Impreza w stylu Disco


2016.01.26 Impreza w stylu Disco

W piątek 22 stycznia studenci Wydziałów Zamiejscowych Społecznej Akademii Nauk z Sieradza i Zduńskiej Woli spotkali się podczas kolejnej imprezy studenckiej. Tym razem bawili się w rytmach disco. Tradycyjnie już odbył się konkurs picia piwa tym razem jednak w lekko zmienionej formule. Osoby, które się zgłosiły miały jak najszybciej wypić 5 szt. po 100 ml tego napoju. Wygrał absolwent z zarządzania.


W połowie zabawy losowaliśmy gadżety przekazane przez naszych partnerów Kino Ratusz w Zduńskiej Woli, firmę Correct, Restaurację Secesja oraz Drukarnię 14. Znaleźli się również śmiałkowie, którzy przyszli w przebraniu. Dla nich również przygotowaliśmy niespodziankę.

Impreza trwała w najlepsze do późnych godzin nocnych. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na Akademickie grillowanie, które już 25 maja. Serdecznie zapraszamy.

Autorzy zdjęć: E. Sroka, K. Kubiak, A. Kozera

galeria zdjęć

ES

2016.01.18 Jeszcze tylko 4 dni...

Jesteśmy już prawie gotowi na imprezę. Zapowiada się fajna impreza. Przypominamy o przebraniu. Nagrody na konkursy mamy już przygotowane. Bilety w cenie 10 zł dostępne jeszcze do środy, później cena rośnie.

ES


2016.01.16 Przypomnienie...

2016.01.16 Przypomnienie...

Został tylko tydzień do imprezy. Przypominamy,że bilety są dostępne w dziekanacie a liczba miejsc jest ograniczona więc śpieszcie się :)

ES


2016.01.16 Przypomnienie...

2016.01.12 Disco!!

Za niecałe dwa tygodnie impreza. Jak Wam idą przygotowania?

U Nas wszystko w toku. Bilety dostępne w dziekanacie. Liczba miejsc ograniczona więc zachęcamy do zakupu. Liczymy na Waszą obecność :)
Szykuje się świetna zabawa.

ES

2015.12.30 Impreza w stylu Disco

Już wiadomo!! Kolejna impreza odbędzie się w stylu Disco. Disco, znane jest także pod nazwą muzyka dyskotekowa, czyli gatunek muzyki popularnej, głównie, choć nie koniecznie, przeznaczony do tańca w dyskotekach.

Szczególnie popularny w drugiej połowie lat siedemdziesiątych XX wieku. To Wy zdecydowaliście jaki będzie miała charakter nasza impreza. Liczymy więc na Waszą kreatywność i ciekawe przebrania. Oczywiście za najlepsze przewidujemy nagrody.

Nie zabraknie również tradycyjnych już konkursów podczas, których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Bilety będą dostępne w dziekanacie po Nowym Roku. Szczegółowe informację będę się systematycznie pojawiały na stronie oraz FB.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

ES


2015.12.30 Impreza w stylu Disco

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!