Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2016.04.30 – 05.03 „TROP” impreza harcerska hufca ZHP w Zduńskiej Woli


TROP

„Trop” jest to integrująca impreza harcerska hufca ZHP w Zduńskiej Woli odbywająca się w Harcerskiej Bazie Obozowej „Lucień”, która sprawdza już nabyte umiejętności oraz uczy nowych.

Tegoroczny TROP po raz kolejny organizowała 101 Drużyna Wędrownicza "Kruki". W tym roku jednak uczestnicy nie zagłębiali się w klimaty fantasy. Motywem przewodnim majówki była harcerska pionierka, samarytanka, survival.

Zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy wzięli udział w harcerskim biegu terenowym oraz zwiadzie po okolicznych miejscowościach. Nie zabrakło wspólnych ognisk i zabaw.

Impreza dała nam możliwość integracji, rozwinięcia harcerskich umiejętności i spędzenia czasu w kreatywny i ciekawy sposób!

Zdjęcia dzięki uprzejmości ZHP Zduńska Wola.

galeria zdjęć


am

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!