Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2016.06.04 XII Jarmark Zduńskowolski


2016.06.04 XII Jarmark Zduńskowolski

Na Al. Kościuszki w Zduńskiej Woli w dniu 4 czerwca odbył się XII Jarmark Zduńskowolski. Frekwencja dopisała, było wiele stoisk kuszących przybyłych swoją ofertą. Można było zapoznać się i skorzystać z oferty kilkudziesięciu firm z różnych branż.


XII Jarmark Zduńskowolski był kolejna odsłoną „Europa Cafe” – taka nazwę nosiła przedwojenna kawiarnia przy pl. Wolności, która była czynna od godziny 10:30. Jak co roku na Jarmarku można było kupić ręcznie wykonaną biżuterię, naturalny miód czy tradycyjnie wędzone wędliny.

O godzinie 14:00 odbył się pierwszy pokaz mody. Na wybiegu zaprezentowały się produkty takich firm jak Gatta, Top Studio, Taro, Marconi, Fifi, a także Salon Sukien Ślubnych Doroty Teodorczyk. Około godziny 18:00 odbył się pokaz mody projektanta Macika Sieradzky’ego

Media napisały: zdunskawola24.pl, zdunskawola24.pl, zdunskawola.naszemiasto.pl


am

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!