Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2013.08.03-04 II Turniej Rycerski w Strońsku

II Turniej Rycerski


W weekend 03-04.08.2013 do Strońska przybyli rycerze. Po raz drugi odbył się Turniej Rycerski o Laur Wójta Zapolic.

Wydarzenie to w naszej okolicy przyciągnęło widownię w każdym wieku. Dodatkowa atrakcją były malownicze widoki doliny Warty oraz romański kościół w tle. W pierwszym dniu główną atrakcją był Turniej Rycerski, który był podzielony na trzy turnieje: ciężkozbrojnych, lekkozbrojnych i turniej łuczniczy.


W niedzielę odbyła się rekonstrukcja oblężenia grodu. Podobnie jak w roku ubiegłym, szlachetnych rycerzy poprowadziła patronka miejsca, księżniczka Brytów, męczennica, która zginęła z rąk barbarzyńców w galijskim porcie nad Renem, w miejscu, gdzie potem powstało miasto Kolonia.
Do Strońska przybyli również rzemieślnicy, którzy prezentowali wyroby z epoki. Było również sporo atrakcji dla małych miłośników historii.

Wydarzenie zakończył koncert muzyki średniowiecznej i renesansowej

E.S

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!