Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

KONFERENCJA - EDUKACJA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU NA TERENACH WIEJSKICH

KONFERENCJA - EDUKACJA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU NA TERENACH WIEJSKICH

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi ma zaszczyt zaprosić w dniu 22.11.2017 na międzynarodową konferencję:

EDUKACJA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU NA TERENACH WIEJSKICH, która jest zwieńczeniem 3 letniego projektu unijnego RURAL DEAR AGENDA.

Konferencja będzie forum do wymiany doświadczeń i pomysłów na temat zrównoważonego rozwoju- jak go promować i wprowadzać w życie w lokalnych społecznościach mniejszych miast i wsi, ale również okazją do zapoznania się z rezultatami projektu, które mogą być pomocą i inspiracją w budowaniu lokalnych strategii edukacyjnych na rzecz zrównoważonego rozwoju.

W załączeniu przesyłamy zaproszenie na konferencje wraz z programem i formularzem zgłoszeniowym. Te same informacje mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej.

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!