Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

LISTA WYKŁADOWCÓW KIERUNKU WYDZIAŁU ZAMIEJSCOWEGO W ZDUŃSKIEJ WOLI ORAZ ADRESY E-MAILOWE

l.P    
1 Bogucka - Felczak Monika boguckam@op.pl
2 Bruzik Karolina karolina.bruzik@gmail.com
3 Brzozowska Marta mbrzozowska@spoleczna.pl
4 Bukowski Paweł pbukowski@spoleczna.pl
5 Chołys Marta mcholys@spoleczna.pl
6 Gawryś Iwona igawrys@spoleczna.pl
7 Glinkowski Mariusz mglinkowski@spoleczna.pl
8 Ignatowski Grzegorz gignatowski@wp.pl
9 Jóźwicki Rafał rjozwicki@spoleczna.pl
10 Kolasińska Morawska Katarzyna kkolasinska@spoleczna.pl
11 Kołodziejska Agata kolodziejskaagata30@gmail.com
12 Korzeniowska Polak Agnieszka adkorzeniowska@interia.pl
13 Kubiak Kazimierz kkubiak@spoleczna.pl
14 Łuczak Joanna jluczak@spoleczna.pl
15 Morawski Paweł pmorawski@spoleczna.pl
16 Prysiński Łukasz lprysinski@spoleczna.pl
17 Roślak - Olczyk Małgorzata mustela2@wp.pl
18 Raźna Magdalena magdalenarazna@gmail.com
19 Staszewska Ewa estaszewska@wpia.uni.lodz.pl
20 Stroińska Ewa estroinska@spoleczna.pl
21 Sylwestrzak Piotr psylwestrzak@spoleczna.pl
22 Tumielewicz Michał tumielewicz@wp.pl
23 Ziółkowska Karolina KarolinaZiolkowska77@wp.pl

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!