Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2018.06.04 Konkurs języka niemieckiego "Deutch ist einfach"

"Deutch ist einfach" to konkurs języka niemieckiego organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach oraz Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach.

W tym roku odbyła się X edycja tego konkursu. Zmagania konkursowe polegają na rozwiązaniu testu z zakresu : rozmienia testu czytanego i pisanego, zadań sprawdzających znajomość struktur leksykalno gramatycznych oraz stworzeniu własnej wypowiedzi pisemnej.

Jak co roku konkurs ten przyciągnął wielu młodych ludzi, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedze z zakresu języka niemieckiego.

Społeczna Akademia Nauk jest jednym z fundatorów nagród.

www.zsppoddebice.pl

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!